PUSAT KOKURIKULUM

Bahagian Hal Ehwal Pelajar diketuai oleh seorang Timbalan Naib Canselor (HEP). Semua bahagian, pusat, unit dan kolej kediaman di Bahagian Hal Ehwal Pelajar bertanggungjawab terus kepada Timbalan Naib Canselor (HEP).

Sila hubungi

Pusat Kokurikulum
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3547
Faks: (+603) 5544 3497
Emel: pusatkokurikulum@uitm.edu.my 

Direktori Staf


Prof. Madya Dr. Mohd Azman Yahaya
Pengarah
(+603) 5544 3536

Noor Afzan Zakaria
Timbalan Ketua Pegawai Kokurikulum
(+603) 5544 3669
afzan276@uitm.edu.my

Nooraidah Mokhtar
Pegawai Kokurikulum Kanan
(+603) 5544 3220
nooraidah8700@uitm.edu.my

Muhammad Syuhairi Zakaria
Pegawai Kokurikulum Kanan
(+603) 5544 3595
syuhairi.zakaria@uitm.edu.my

Ku Hadzrill Jeeffry Ku Hamzah
Pegawai Kokurikulum Kanan
(+603) 5544 3590
kuhadzrill@uitm.edu.my

Kamarul Aini Hassan Basri
Penolong Pendaftar Kanan
(+603) 5543 7941
kamarulaini@uitm.edu.my

Muswadee Mohamad
Penolong Pegawai Kokurikulum
(+603) 5543 7959
muswadee@uitm.edu.my

Tun Erman Toiman
Pembantu Kokurikulum Kanan
(+603) 5544 3547
erman206@uitm.edu.my

Mohd Hazimin Md Razi 
Pembantu Kokurikulum Kanan
(+603) 5544 3548
hazimin236@uitm.edu.my

Azuna Ari
Pembantu Kokurikulum
(+603) 5544 3598
azuna_ari@uitm.edu.my

Siti Hajar Asnida Ahmad
Pembantu Kokurikulum
(+603) 5544 3528
sitihajarasnida@uitm.edu.my

Muhammad Zulfakhri Hakim Abdullah
Pembantu Kokurikulum
(+603) 5544 3528
zulfakhri@uitm.edu.my

Azlina Ma'am
Kerani Kanan
(+603) 5543 7939
azlin175@uitm.edu.my

Fartini Che Ani
Kerani Kanan
(+603) 5544 3536
fartini@uitm.edu.my

Azmirawati Jusoh
Kerani
(+603) 5544 3536
miera_77@uitm.edu.my

Nor Aisiah A. Wahab 
Kerani
(+603) 5544 3547
noraisiah@uitm.edu.my

Hayati Missuwal
Kerani
(+603) 5544 3528
hayati035@uitm.edu.my

Mohd Irwan Bin Md Ajis
Pembantu Operasi
(+603) 5543 7939
irwan569@uitm.edu.my