KOLEJ KEDIAMAN MAWAR

Kolej Mawar telah melalui evolusi ketara semenjak ditubuhkan pada Mei 2002. Bermula dengan sebuah penempatan yang serba kekurangan Kolej Mawar kini gah sebaris dengan kolej-kolej lain yang memberi pelbagai kemudahan kepada pelajarnya. Unit Pengurusan Kolej Mawar diwujudkan khas untuk memberi perkhidmatan kebajikan kepada siswi sama ada dari segi fizikal mahupun dari segi rohaniah.

Kolej Mawar mempunyai keupayaan menampung 3,500 pelajar dan mempunyai 4 buah blok bangunan kediaman iaitu Blok 1A & 1B dengan ketinggian 5 tingkat  & mempunyai 430 buah bilik dengan muatan 4 orang sebilik. Sebanyak 890 buah bilik dengan kapasiti 2 orang sebilik di Blok 2A  & 2B masing-masing mempunyai 8 & 10 tingkat. Bangunan Pentadbiran Kolej terletak di tengah-tengah di antara Blok 1A dan 2A serta beberapa kemudahan awam untuk pelajar di sekitar kawasan kolej.



Sila hubungi

Kolej Kediaman Mawar
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3902
Faks: (+603) 5544 3905
Emel: drnorhasnida@uitm.edu.my

Direktori Staf


Dr. Norhasnida Nordin
Pengetua
(+603) 5544 3962

Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3904

Nor Zuriana Mohamed Salleh
Penolong Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3903
zuriana4134@uitm.edu.my

Ruby Hashim
Penolong Pengurus Asrama
(+603) 5544 3901
rubyha103@uitm.edu.my

Zariah Abdul Manaf
Penyelia Asrama Tertinggi
(+603) 5544 3901
zaharah2225@uitm.edu.my

Salizah Borhan
Penyelia Asrama Kanan
(+603) 5544 3902
salizah7442@uitm.edu.my

Zaharah Abdul Rahman
Penyelia Asrama
(+603) 5544 3901
zaharah255@uitm.edu.my

Mohd Hayazi Hanapi
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3903
mohdh223@uitm.edu.my

Mohamad Hafiz Sahran
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3903
hafiz_sahran@uitm.edu.my

Mohammad Sukhri Abu Bakar
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3903
msukhri@uitm.edu.my

Suryani Afizan Mohd Adnan
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3901
surya802@uitm.edu.my

Zainal Jalaluddin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3900
zaina336@uitm.edu.my

Mohd Faizal Abd Latif
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
faizal3387@uitm.edu.my

Noraini Ismail
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
noraini2843@uitm.edu.my

Mohd Shazlan Haffid Daud
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
mohdshazlanhaffid@uitm.edu.my

Zuwairi  Mat Yazid
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3901
zuwairi@uitm.edu.my

Norliza Hamzah
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
norlie1984@uitm.edu.my

Muhamad Alias Ali
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3900
alias_ali@uitm.edu.my