KOLEJ KEDIAMAN MAWAR

Kolej Mawar telah melalui evolusi ketara semenjak ditubuhkan pada Mei 2002. Bermula dengan sebuah penempatan yang serba kekurangan Kolej Mawar kini gah sebaris dengan kolej-kolej lain yang memberi pelbagai kemudahan kepada pelajarnya. Unit Pengurusan Kolej Mawar diwujudkan khas untuk memberi perkhidmatan kebajikan kepada siswi sama ada dari segi fizikal mahupun dari segi rohaniah.

Kolej Mawar mempunyai keupayaan menampung 3,500 pelajar dan mempunyai 4 buah blok bangunan kediaman iaitu Blok 1A & 1B dengan ketinggian 5 tingkat  & mempunyai 430 buah bilik dengan muatan 4 orang sebilik. Sebanyak 890 buah bilik dengan kapasiti 2 orang sebilik di Blok 2A  & 2B masing-masing mempunyai 8 & 10 tingkat. Bangunan Pentadbiran Kolej terletak di tengah-tengah di antara Blok 1A dan 2A serta beberapa kemudahan awam untuk pelajar di sekitar kawasan kolej.



Sila hubungi

Kolej Kediaman Mawar
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3902
Faks: (+603) 5544 3905
Emel: muhad@uitm.edu.my 

Direktori Staf


Prof. Madya Dr. Muhad Rozi Mat Nawi
Pengetua
(+603) 5544 3962
muhad@uitm.edu.my 

Ahmad Zairiee Mohd Nasir
Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3904
zairiee@uitm.edu.my

Wan Norizam Awang @ Nawi
Pegawai Eksekutif (Asrama)
(+603) 5544 3901
wan190991@uitm.edu.my

Salizah Borhan
Penyelia Asrama Kanan
(+603) 5544 3902
salizah7442@uitm.edu.my

Mohamad Suhaimi Abdul Rahman
Penyelia Asrama Kanan
(+603) 5544 3902
suhaimi7741@uitm.edu.my

Mohd Hayazi Hanapi
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3903
mohdh223@uitm.edu.my

Mohamad Hafiz Sahran
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3903
hafiz_sahran@uitm.edu.my

Mohammad Sukhri Abu Bakar
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3903
msukhri@uitm.edu.my

Mariyana Mior Zainuddin
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3900
mariyana73@uitm.edu.my

Zainal Jalaluddin
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3900
zaina336@uitm.edu.my

Syaharazatul Syuhada Mohd Yatim
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3900
syuhada@uitm.edu.my











Yazid Muhamad
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
yazid2186@uitm.edu.my











Fazilah Mohamad Shahudin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
fazil72@uitm.edu.my











Nur Hazwani Abd Wahab
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
nurhazwani@uitm.edu.my











Mohd Fauziee Abd Raub
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3903
fauziee@uitm.edu.my