KOLEJ KEDIAMAN MELATI

Kolej Melati mula beroperasi pada 15 November 2002 untuk memberi perkhidmatan kebajikan kepada siswi sama ada dari segi lahiriah mahupun rohaniah. Kepentingan Kolej Melati semakin jelas kelihatan apabila adanya AKTA 174 atau dikenali juga dengan nama Akta Institusi-Institusi Pelajaran (Peraturan Kolej Kediaman Semakan 1991). Konsep sebenar kolej kediaman adalah berlandaskan falsafah piagam UiTM dengan tujuan untuk menyediakan kemudahan prasarana dan kemudahan makanan yang selesa kepada semua penghuni kolej supaya menjadi pelajar yang cemerlang dalam bidang akademik dari segala aspek kehidupan seharian yang lain.

Sila hubungi

Kolej Kediaman Melati
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3929
Faks: (+603) 5544 3906
Emel: melatiuitmsa@uitm.edu.my 
Whataspp Business : www.wasap.my/+60355443929 

Direktori Staf


Prof Madya Dr Nor Aizam Adnan
Pengetua
(+603) 5544 3961

Zaiti Noreen Rosli
Penolong Pendaftar Kanan
(+603) 5544 3930
zaiti.noreen@uitm.edu.my

Siti Roha Kamila Torhim
Penolong Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3931
roha@uitm.edu.my

Nur Fadiah Izzati Mohd Darus
Penyelia Asrama Kanan
(+603) 5544 3566
fadiahizzati@uitm.edu.my

Zaharah Abdul Rahman
Penyelia Asrama
(+603) 5544 3566
zaharah225@uitm.edu.my

Muhamad Amran Ali
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3929
amran738@uitm.edu.my

Mohd Khiruddin Nasir
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
mohdk0987@uitm.edu.my

Nur Ayunni Sulaiman
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
ayunnisulaiman@uitm.edu.my

Mohammad Nor Tazrin Nordin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
tazrin@uitm.edu.my

Amirolrasyid Othman
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
amirolrasyid4081@uitm.edu.my

Mohd Hafiz Md Amin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
hafiz0768@uitm.edu.my

Suryani Afizan Mohd Adnan
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
surya802@uitm.edu.my

Rozita Yahya @ Abd Majid
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
rozitayahya@uitm.edu.my

Mohd Huzaimey Arzehar
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
huzaimey@uitm.edu.my

Noraini Ismail
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
noraini2843@uitm.edu.my

Muhammad Khairul Anuar Mohd Asri
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
khairul7534@uitm.edu.my