KOLEJ KEDIAMAN MELATI

Kolej Melati mula beroperasi pada 15 November 2002 untuk memberi perkhidmatan kebajikan kepada siswi sama ada dari segi lahiriah mahupun rohaniah. Kepentingan Kolej Melati semakin jelas kelihatan apabila adanya AKTA 174 atau dikenali juga dengan nama Akta Institusi-Institusi Pelajaran (Peraturan Kolej Kediaman Semakan 1991). Konsep sebenar kolej kediaman adalah berlandaskan falsafah piagam UiTM dengan tujuan untuk menyediakan kemudahan prasarana dan kemudahan makanan yang selesa kepada semua penghuni kolej supaya menjadi pelajar yang cemerlang dalam bidang akademik dari segala aspek kehidupan seharian yang lain.

Sila hubungi

Kolej Kediaman Melati
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3929
Faks: (+603) 5544 3906
Emel: nor_aizam@uitm.edu.my

Direktori Staf


Prof Madya Dr Nor Aizam Adnan
Pengetua
(+603) 5544 3961

Abd Rahim Abd Majid
Penolong Pendaftar Kanan
(+603) 5544 3930
mihardba@uitm.edu.my

Marwati Abu Amar
Penolong Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3949
marwati707@uitm.edu.my

Siti Roha Kamila Torhim
Penolong Pengurus Asrama
(+603) 5544 3931
roha@uitm.edu.my

Suraida Saleh
Penyelia Asrama Tertinggi
(+603) 5544 3566
surai563@uitm.edu.my

Nor Hidayah Muharram
Penyelia Asrama
(+603) 5544 3566
hidayah7015@uitm.edu.my

Norshida Abd Razak
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
norshidarazak@uitm.edu.my

Nur Hazwani Abd Wahab
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
nurhazwani@uitm.edu.my

Mariyana Mior Zainuddin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
mariana73@uitm.edu.my

Syaharazatul Syuhada Mohd Yatim
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
syuhada@uitm.edu.my

Julyarti Zainal Abidin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
julyarti@uitm.edu.my

Mohd Khairul Amri Abdul Hamid
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
khairulamri@edu.my

Mohd Idris Samsusah
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
mohdi213@edu.my

Mohd Nor Helmi Md Suzari
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
helmi_suzari@uitm.edu.my

Mohd Khiruddin Nasir
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3929
mohdk0987@uitm.edu.my

Mohd Nazri Mohd Sani
Pembantu Am Pejabat
(+603) 5544 3929
nazrisani@uitm.edu.my