KOLEJ KEDIAMAN SEROJA

Kolej Seroja dibina pada tahun 1970an dan dikenali sebagai Asrama 3. Ia merupakan asrama kedua dibina selepas Kolej Cempaka/Kolej Kenanga yang juga dikenali sebagai Asrama 1 dan Asrama 2 sebelum ini. Namun pada tahun 1980, YBhg. Tan Sri Awang Had Salleh telah menukar Asrama 3 kepada Kolej Seroja sempena mengambil nama bunga. 

Kolej Seroja mempunyai 3 blok iaitu Kolej Seroja 1, Seroja 2, Seroja 3 dan terletak berhadapan dengan Fakulti Pengurusan Hotel & Pelancongan dan Hotel UiTM di laluan pintu masuk utama ke Universiti Teknologi MARA.



Sila hubungi

Kolej Kediaman Seroja
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3550
Faks: (+603) 5544 3550
Emel: nazrinaris@uitm.edu.my  

Direktori Staf


Sr Dr Ahmad Nazrin Aris Anuar
Pengetua
(+603) 5543 7961
nazrinaris@uitm.edu.my  

Zaiti Noreen Rosli
Penolong Pendaftar Kanan
(+603) 5544 3553
zaiti.noreen@uitm.edu.my

Shazarina Razali
Penolong Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3563
shaza118@uitm.edu.my

Nur Fadiah Izzati Mohd Darus
Penyelia Asrama
(+603) 5544 3550
fadiahizzati@uitm.edu.my

Penyelia Asrama
(+603) 5543 8475

Mohd Fauziee Abd Raub
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3563
fauziee@uitm.edu.my

Mohd Shadly Abdul Rashid
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3563
shadly@uitm.edu.my

Norly Suhaiza Mohd Shafiee
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3563
norly@uitm.edu.my

Muhammad Khairul Anuar Mohd Asri
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3563
khairul7534@uitm.edu.my

Muhammad Izham Hamdan
Pembantu Am Pejabat
(+603) 5544 3563
izham2954@uitm.edu.my