KOLEJ KEDIAMAN PERINDU

Kolej Perindu mula beroperasi pada tahun 1974 dan merupakan antara kolej tertua di Universiti Teknologi MARA. Kolej ini mempunyai 4 buah blok penginapan yang mampu menampung seramai 1600 orang siswa.

Fungsi utama kolej ialah menyediakan tempat tinggal yang selesa dan kondusif serta penyediaan makanan yang seimbang dan sesuai. Selain itu, aktiviti pembangunan pelajar melalui aktiviti-aktiviti perkembangan mental, pembentukan akhlak, semangat jati diri dan aktiviti jasmani telah dapat dilaksanakan dengan jayanya serta berkesan.



Sila hubungi

Kolej Kediaman Perindu
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 3658
Faks: (+603) 5544 3638
Emel: sumardianshah@uitm.edu.my

Direktori Staf


Sumardianshah Silah
Pengetua
(+603) 5544 3650

Abdul Malek Hashim
Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3651
amalek821@uitm.edu.my

Noor Hafiza Abdul Mutalib 
Penolong Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3652
noorha322@uitm.edu.my

Norni Sani
Penolong Pengurus Asrama Kanan
(+603) 5544 3633
norni090@uitm.edu.my

Penyelia Asrama
(+603) 5544 8087

Yazid Muhammad
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3658
yazid2186@uitm.my

Mohd Naim Shauqi Rohani
Pembantu Operasi
(+603) 5544 4885
shauqi58@uitm.edu.my

Hafizul Samsudin
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3694
hafizul171@uitm.edu.my

Mohd Huzaimey Arzehar
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3694
huzaimey@uitm.edu.my

Mohd Shahrulrizal Mohd Rosli
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3694
shahrulrizal@uitm.edu.my

Mustapa Kamal Sulaiman
Pembantu Operasi
(+603) 5544 3694
mustaffa333@uitm.edu.my