BAHAGIAN PENTADBIRAN

Pejabat ini menyelaras semua unit pentadbiran Hal Ehwal Pelajar. Ia bertanggungjawab dalam membangun dan melaksanakan sistem pengurusan dan perkhidmatan Hal Ehwal Pelajar meliputi pembangunan sumber manusia, perjawatan, perhubungan dengan pihak dalaman dan pihak luar, kebajikan pelajar serta staf, kemudahan kolej dan fasiliti pejabat, sekretariat Hal Ehwal Pelajar dan pentadbiran am mengikut piawaian am mengikut piawaian am Universiti Teknologi MARA.

Menyelaras dan memantau perkhidmatan kaunter setempat (One Stop Centre) yang berfungsi sebagai pusat maklumat mengenai :

1. Bantuan kewangan biasiswa dan pinjaman PTPTN.
2. Maklumat am fakulti/pusat/bahagian/unit.
3. Maklumat program yang ditawarkan di UiTM.
4. Edaran maklumat/risalah yang melibatkan pelajar.
5. Mengurus aduan pelajar yang diterima di kaunter/e-mail.
6. Menyelaras perkhidmatan lain seperti hal-hal keselamatan, kewangan dan perpustakaan.
7. Kemudahan kolej kediaman.

Sila hubungi

Pejabat Pentadbiran HEP
Aras 4, Canseleri Tuanku Syed Sirajuddin
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam, Selangor
Tel: (+603) 5544 2044
Faks: (+603) 5544 3535
Emel: armyn@uitm.edu.my 

Direktori Staf


Armyn Fahmy Mohd Fahmy
Timbalan Pendaftar Kanan
(+603) 5544 3355

Marshita Md Isa
Penolong Pendaftar Kanan
(+603) 5544 3464
marshita593@uitm.edu.my

Ahzadi Mohd Idris
Pegawai Eksekutif Kanan
(+603) 5544 3769
ahzadi993@uitm.edu.my

Nor Fadzilah Ahmad
Pegawai Eksekutif 
(+603) 5544 3521
fadzilah221@uitm.edu.my

Kamaruddin Hussin
Ketua Kerani
(+603) 5544 3465
kamaruddinh@uitm.edu.my

Rohana Mat
Kerani Kanan
(+603) 5544 2371
rohana808@uitm.edu.my

Mohd Luqman Hakim Azme
Kerani Kanan
(+603) 5544 3565
luqman@uitm.edu.my 

Nor Hazira Abdul Wahab
Kerani
(+603) 5544 3523
hazira@uitm.edu.my

Noor Azizul Hakim Noor Hazam
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 2044
noorazizul@uitm.edu.my

Johaizad Nasution Johan
Pembantu Operasi
(+603) 5544 2044
johaizad686@uitm.edu.my

Idris Kassim
Pemandu
(+603) 5544 2044
idris339@uitm.edu.my

Zainuddin Mohammad
Pemandu
(+603) 5544 2044
zainuddin755@uitm.edu.my

M Roslan Samsuddin
Pemandu
(+603) 5544 2044
roslan7361@uitm.edu.my
Unit Pengurusan Kebajikan Pelajar

Norsafarina Mohd Yusoff
Pegawai Eksekutif Kanan
(+603) 5544 3542
safarin@uitm.edu.my

Norhasliani binti Zakaria
Kerani
(+603) 5544 3545
norhasliani@uitm.edu.my

Anurul Hidayah Ismail
Kerani
(+603) 5544 3545
anurulh@uitm.edu.my

Ahmad Azrin Ahmad Anwal
Pembantu Operasi Kanan
(+603) 5544 3545
ahmad616@uitm.edu.my